Kategorie D10C
31.10.2015 Oblastní žebříček - startovní listina
délka trati 2.10 km, převýšení 70 m, 8 kontrol tištěno 01.01.2001 13:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00
2088144 Šaňáková Marie UOL 0651 C 3 = 11:03:00
? Pattermanová Magdalena KSU 0660 C 6 = 11:06:00 neregistro
2069073 Jílková Pavla KON 0799 C 9 = 11:09:00
2035719 Neumannová Kristýna STE 0550 C 12 = 11:12:00
301698 Navrátilová Marie ASU 0599 C 15 = 11:15:00
? Pospíšilová Stella STE 0551 C 18 = 11:18:00
2069072 Jílková Lenka KON 0666 C 21 = 11:21:00
2080967 Zatloukalová Julie STE 0650 C 24 = 11:24:00
......................... VAK C 27 = 11:27:00
301263 Kopecká Nela UOL 0650 C 30 = 11:30:00
......................... VAK C 33 = 11:33:00
Kategorie D12C
31.10.2015 Oblastní žebříček - startovní listina
délka trati 2.20 km, převýšení 85 m, 9 kontrol tištěno 01.01.2001 13:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1398997 Binarová Adéla UOL 0452 B 2 = 11:02:00
446430 Knyplová Tereza KSU 0464 C 5 = 11:05:00
981840 Procházková Doubravka ADA 0651 C 8 = 11:08:00
? Hojgrová Tereza SSU 0350 C 11 = 11:11:00
2058487 Tesařová Tereza KSU 0393 B 14 = 11:14:00
1400409 Němečková Kateřina PLU 0350 C 17 = 11:17:00
446409 Hegedüšová Viktorie KSU 0353 C 20 = 11:20:00
2035723 Lukašáková Sára STE 0450 B 23 = 11:23:00
446447 Heclová Marie KSU 0454 C 26 = 11:26:00
......................... VAK C 29 = 11:29:00
2019215 Otrubová Anna PLU 0577 C 32 = 11:32:00
? Hečová Veronika UOL 0455 C 35 = 11:35:00
52239 Nešporová Marie TTR 0351 C 38 = 11:38:00
2020728 Smékalová Viktorie UOL 0450 C 41 = 11:41:00
? Blažková Simona ASU 0498 C 44 = 11:44:00 neregistro
2061817 Černochová Michaela PLU 0351 B 47 = 11:47:00
406938 Vorlová Eva ASU 0499 C 50 = 11:50:00
2020729 Smékalová Karolína UOL 0451 C 53 = 11:53:00
443076 Šánová Julie KSU 0494 C 56 = 11:56:00
......................... VAK C 59 = 11:59:00
Kategorie D14C
31.10.2015 Oblastní žebříček - startovní listina
délka trati 3.40 km, převýšení 125 m, 10 kontrol tištěno 01.01.2001 13:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7206537 Smolková Sabina STE 0250 B 60 = 12:00:00
515427 Kličková Anna KON 0272 C 63 = 12:03:00
2092433 Raclavská Vlaďka UOL 0253 C 66 = 12:06:00
9132 Greschnerová Tereza ASU 0299 C 69 = 12:09:00
2092435 Raclavská Lenka UOL 0252 C 72 = 12:12:00
7205017 Marková Ema STE 0252 B 75 = 12:15:00
2092434 Raclavská Zuzana UOL 0251 C 78 = 12:18:00
......................... VAK C 81 = 12:21:00
2080968 Vysloužilová Tereza STE 0254 C 84 = 12:24:00
2067338 Hajduková Jana KSU 0197 B 87 = 12:27:00
442849 Pospíšilová Helena STE 0253 C 90 = 12:30:00
......................... VAK C 93 = 12:33:00
7203461 Skoupá Vendula STE 0152 B 96 = 12:36:00
Kategorie D16C
31.10.2015 Oblastní žebříček - startovní listina
délka trati 4.10 km, převýšení 165 m, 12 kontrol tištěno 01.01.2001 13:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 46 = 11:46:00
2035727 Konečná Adéla UOL 0050 C 50 = 11:50:00
2025342 Zatloukalová Romana SSU 9950 A 54 = 11:54:00
2073659 Křečková Jana ZPV 9999 B 58 = 11:58:00
920659 Pazourová Tereza ASU 9998 C 62 = 12:02:00
49863 Čížková Eliška ADA 0051 C 66 = 12:06:00
446425 Pšenčíková Adéla KSU 0050 C 70 = 12:10:00
7203458 Kundratová Lucie TZL 0058 A 74 = 12:14:00
Kategorie D18C
31.10.2015 Oblastní žebříček - startovní listina
délka trati 5.50 km, převýšení 225 m, 15 kontrol tištěno 01.01.2001 13:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 59 = 11:59:00
331363 Novotná Klára ZLH 9851 B 62 = 12:02:00
52722 Vlachová Kateřina KON 9898 B 65 = 12:05:00
2060297 Dosedělová Klára STE 9751 C 68 = 12:08:00
980354 Horvátová Hana ASU 9797 A 71 = 12:11:00
2059746 Paličková Agáta UOL 9750 C 74 = 12:14:00
920661 Plhalová Šárka ASU 0097 A 77 = 12:17:00
......................... VAK C 80 = 12:20:00
2053582 Habigerová Jana KSU 9888 C 83 = 12:23:00
436926 Svačinková Kateřina VRB 9899 C 86 = 12:26:00
897348 Smrčková Dominika KSU 9799 A 89 = 12:29:00
......................... VAK C 92 = 12:32:00
Kategorie D21C
31.10.2015 Oblastní žebříček - startovní listina
délka trati 6.50 km, převýšení 240 m, 16 kontrol tištěno 01.01.2001 13:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 11:01:00
8849 Vítková Lucie PTI 9474 C 3 = 11:03:00
8197 Gorčicová Eliška CHA 9150 C 5 = 11:05:00
49862 Čížková Markéta ADA 9652 B 7 = 11:07:00
515006 Kozáková Zdenka TBM 7952 E 9 = 11:09:00
9480 Klíchová Jana SSU 8151 C 11 = 11:11:00
416122 Jirková Petra VPM 8450 C 13 = 11:13:00
1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C 15 = 11:15:00
......................... VAK C 17 = 11:17:00
219251 Daňková Veronika SBK 8151 C 19 = 11:19:00
515412 Křečková Lenka ASU 9271 C 21 = 11:21:00
2082714 Košárková Iva AOP 8152 R 23 = 11:23:00
......................... VAK C 25 = 11:25:00
2058483 Habigerová Radka KSU 9559 B 27 = 11:27:00
8829 Boháčová Lucie PTI 8771 C 29 = 11:29:00
681856 Černíková Barbora DOB 7878 C 31 = 11:31:00
426325 Neumannová Anna STE 9456 C 33 = 11:33:00
995816 Otrubová Johana KON 7852 C 35 = 11:35:00
......................... VAK C 37 = 11:37:00
428201 Karásková Marcela ZPV 6970 C 39 = 11:39:00
446442 Rychlá Pavlína KRN 8559 C 41 = 11:41:00
......................... VAK C 43 = 11:43:00
8898 Vlachová Eliška KON 9572 B 45 = 11:45:00
......................... VAK C 47 = 11:47:00
Kategorie D35C
31.10.2015 Oblastní žebříček - startovní listina
délka trati 5.50 km, převýšení 225 m, 15 kontrol tištěno 01.01.2001 13:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 11:01:00
2073658 Strýčková Monika ADA 7454 C 3 = 11:03:00
2069071 Jílková Hana KON 8080 C 5 = 11:05:00
2058462 Tomanková Martina KSU 7552 C 7 = 11:07:00
52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 9 = 11:09:00
49479 Králová Ivana ODR 7450 C 11 = 11:11:00
52582 Křečková Petra ZPV 7076 C 13 = 11:13:00
? Poláčková Monika JPV 7550 C 15 = 11:15:00 neregistro
49418 Štáblová Michaela KSU 7787 C 17 = 11:17:00
52346 Kunzová Ivana BBM 7155 C 19 = 11:19:00
53360 Kundratová Jana JZL 7351 C 21 = 11:21:00
49398 Hrušková Lenka ZBM 6251 C 23 = 11:23:00
2080963 Marková Eva STE 7550 C 25 = 11:25:00
53223 Jemelíková Lada VBM 6555 C 27 = 11:27:00
52535 Zbraňková Magda STE 7352 C 29 = 11:29:00
52242 Nešporová Marie TTR 7251 C 31 = 11:31:00
52654 Jarošová Petra ZPV 6666 C 33 = 11:33:00
52258 Mlčková Jana KSU 7383 C 35 = 11:35:00
......................... VAK C 37 = 11:37:00
1406132 Králová Zdenka SSU 6091 C 39 = 11:39:00
......................... VAK C 41 = 11:41:00
352319 Siatková Silvie ZLH 7451 C 43 = 11:43:00
? Pattermanová Ivana KSU 7551 C 45 = 11:45:00 neregistro
52480 Urbanová Edita STE 7454 C 47 = 11:47:00
436921 Svačinková Jitka VRB 7777 C 49 = 11:49:00
442855 Krčová Martina KSU 7272 C 51 = 11:51:00
52502 Janků Renata STE 7251 C 53 = 11:53:00
2035158 Němečková Věra PLU 7777 C 55 = 11:55:00
Kategorie D45C
31.10.2015 Oblastní žebříček - startovní listina
délka trati 3.90 km, převýšení 135 m, 12 kontrol tištěno 01.01.2001 13:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 20 = 11:20:00
8179 Gorčicová Ivana CHA 6550 C 23 = 11:23:00
52090 Janská Iva LBM 5795 C 26 = 11:26:00
2075676 Štorková Simona JPV 6556 C 29 = 11:29:00
224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 32 = 11:32:00
433098 Felklová Jarmila 47C 6050 C 35 = 11:35:00 neregistro
7200270 Denysenko Tamara 38S 6150 C 38 = 11:38:00
52514 Neumannová Kamila STE 6751 C 41 = 11:41:00
331257 Peřinková Irena BBM 6550 C 44 = 11:44:00
51915 Czaschová Irena SBR 6150 C 47 = 11:47:00
2075673 Tomanová Elena ABM 6666 C 50 = 11:50:00
443106 Pšenčíková Eva KSU 6950 C 53 = 11:53:00
52864 Vavrečková Ivana JPV 6363 C 56 = 11:56:00
887164 Binčíková Daniela OOP 6650 C 59 = 11:59:00
2032185 Ženčáková Marie 47C 6850 C 62 = 12:02:00 neregistro
52560 Strachotová Eva ASU 6099 C 65 = 12:05:00
52417 Hlavová Miroslava KON 6389 C 68 = 12:08:00
......................... VAK C 71 = 12:11:00
Kategorie D55C
31.10.2015 Oblastní žebříček - startovní listina
délka trati 3.50 km, převýšení 115 m, 12 kontrol tištěno 01.01.2001 13:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 21 = 11:21:00
52412 Smičková Eva KON 5887 C 25 = 11:25:00
......................... VAK C 29 = 11:29:00
......................... VAK C 33 = 11:33:00
Kategorie DH10N
31.10.2015 Oblastní žebříček - startovní listina
délka trati 2.10 km, převýšení 65 m, 7 kontrol tištěno 01.01.2001 13:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 31 = 11:31:00
416309 Janošíková Marie VCB 0752 C 34 = 11:34:00
1400404 Rychlá Karolína KRN 0757 C 37 = 11:37:00
416310 Janošíková Eva VCB 0552 C 40 = 11:40:00
2069080 Dráčová Barbora UOL 0652 C 43 = 11:43:00 neregistro
218973 Kundratová Eva JZL 0950 C 46 = 11:46:00
? Plachá Aneta NNN 0550 C 49 = 11:49:00 neregistro
2081351 Dobrovolná Anna TBM 0758 C 52 = 11:52:00 neregistro
? Plachý Ondra NNN 0700 C 55 = 11:55:00 neregistro
? Kundrata Vít JZL 0700 C 58 = 11:58:00
53348 Kratochvíl David HOB 1101 C 61 = 12:01:00
? Poláček Tomáš JPV 0500 C 64 = 12:04:00 neregistro
6710 Seidenglanzová Johana SSU 0650 C 67 = 12:07:00
......................... VAK C 70 = 12:10:00
426369 Světnický Antonín STE 0800 C 73 = 12:13:00
......................... VAK C 76 = 12:16:00
Kategorie H10C
31.10.2015 Oblastní žebříček - startovní listina
délka trati 2.10 km, převýšení 70 m, 8 kontrol tištěno 01.01.2001 13:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 36 = 11:36:00
2073734 Opravil Vojtěch KSU 0515 C 39 = 11:39:00
......................... VAK C 42 = 11:42:00
2075670 Štorek Jan JPV 0505 C 45 = 11:45:00
? Mlček Vincenc KSU 0700 C 48 = 11:48:00
? Greschner Adam ASU 0547 C 51 = 11:51:00
446437 Štábl Patrik KSU 0606 C 54 = 11:54:00
......................... VAK C 57 = 11:57:00
52248 Nešpor Jiří TTR 0502 C 60 = 12:00:00
? Kobylka David ASU 0500 C 63 = 12:03:00 neregistro
52842 Fic Dalibor JPV 0515 C 66 = 12:06:00
2073736 Šána Robert KSU 0616 C 69 = 12:09:00
53588 Karásek Antonín PLU 0503 C 72 = 12:12:00 neregistro
49316 Tomanek Lukáš KSU 0502 C 75 = 12:15:00
8837 Fajst Vojtěch PTI 0500 C 78 = 12:18:00
2080969 Hohn Matěj ASU 0548 C 81 = 12:21:00
53565 Kroul Jiří KSU 0505 C 84 = 12:24:00
? Navrátil Pavel ASU 0747 C 87 = 12:27:00
Kategorie H12C
31.10.2015 Oblastní žebříček - startovní listina
délka trati 2.30 km, převýšení 90 m, 9 kontrol tištěno 01.01.2001 13:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2053547 Stryk Štěpán KSU 0306 B 1 = 11:01:00
2073679 Strýček Jan ADA 0503 C 4 = 11:04:00
49357 Matěja Jan ODR 0300 C 7 = 11:07:00 neregistro
446448 Pavelka Ondřej KSU 0404 C 10 = 11:10:00
2027236 Cupal Petr STE 0300 C 13 = 11:13:00
2061810 Černoch Martin PLU 0500 C 16 = 11:16:00
......................... VAK C 19 = 11:19:00
49334 Král Jiří ODR 0400 C 22 = 11:22:00
......................... VAK C 25 = 11:25:00
416077 Frkal Jiří SKM 0300 C 28 = 11:28:00 neregistro
2087634 Novák Rostislav PLU 0300 C 31 = 11:31:00
53112 Štoudek Martin ASU 0448 C 34 = 11:34:00
301567 Tomášek Adam CEL 0400 C 37 = 11:37:00
2035728 Janků Martin STE 0404 C 40 = 11:40:00
206390 Hošťálek Ondřej ZPV 0300 C 43 = 11:43:00
52718 Beneš Jindřich KON 0404 C 46 = 11:46:00
426397 Karásek Matyáš ZPV 0302 C 49 = 11:49:00
2069082 Náhončík Jakub UOL 0400 C 52 = 11:52:00
2051506 Otruba František PLU 0501 C 55 = 11:55:00
......................... VAK C 58 = 11:58:00
Kategorie H14C
31.10.2015 Oblastní žebříček - startovní listina
délka trati 3.80 km, převýšení 130 m, 10 kontrol tištěno 01.01.2001 13:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2075675 Štorek David JPV 0202 C 22 = 11:22:00
2027240 Hájek Tomáš STE 0200 C 25 = 11:25:00
416215 Nešpor Jan TTR 0101 B 28 = 11:28:00
206496 Jirka Matyáš ZPV 0201 B 31 = 11:31:00
2032142 Svoboda Radek STE 0207 B 34 = 11:34:00
2088178 Dostál František UOL 0201 C 37 = 11:37:00 neregistro
......................... VAK C 40 = 11:40:00
53649 Babišta Antonín KSU 0111 C 43 = 11:43:00
2073721 Doležal Matyáš STE 0208 C 46 = 11:46:00
53353 Kundrata Jan JZL 0201 B 49 = 11:49:00
......................... VAK C 52 = 11:52:00
? Halabrín Petr PLU 0100 C 55 = 11:55:00
2060295 Poštulka Lukáš STE 0104 C 58 = 11:58:00
2069083 Jedzok Vojtěch UOL 0202 C 61 = 12:01:00 neregistro
......................... VAK C 64 = 12:04:00
2027241 Neumann David STE 0101 B 67 = 12:07:00
2058486 Hecl František KSU 0201 B 70 = 12:10:00
301562 Tomášek Ondřej CEL 0100 C 73 = 12:13:00
52746 Holusek Jiří JPV 0123 C 76 = 12:16:00
2027218 Světnický František STE 0204 B 79 = 12:19:00
1407427 Seidenglanz Jáchym SSU 0202 C 82 = 12:22:00
2032192 Lukašák Šimon STE 0202 B 85 = 12:25:00
2058481 Krč Matěj KSU 0101 B 88 = 12:28:00
......................... VAK C 91 = 12:31:00
Kategorie H16C
31.10.2015 Oblastní žebříček - startovní listina
délka trati 5.30 km, převýšení 225 m, 14 kontrol tištěno 01.01.2001 13:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2070842 Karásek Adam ZPV 0001 B 30 = 11:30:00
2053541 Müller Jonáš KSU 9906 B 33 = 11:33:00
......................... VAK C 36 = 11:36:00
2056268 Kroul Josef KSU 0044 A 39 = 11:39:00
2083419 Šudřich Tomáš KON 0013 C 42 = 11:42:00
2069081 Prachař Matouš UOL 0000 C 45 = 11:45:00
2056281 Matoušek Matěj KSU 0005 A 48 = 11:48:00
439233 Honkyš Jan JPV 9912 C 51 = 11:51:00
2067337 Gedeon Dominik KSU 9900 B 54 = 11:54:00
52549 Kaprál Jan SSU 0000 B 57 = 11:57:00
2056308 Šafář Martin KSU 0105 B 60 = 12:00:00
......................... VAK C 63 = 12:03:00
229473 Šafář Vojtěch KSU 0013 B 66 = 12:06:00
1400425 Vostál Dominik UOL 9901 C 69 = 12:09:00
2020742 Beneš Miroslav KON 9915 B 72 = 12:12:00
......................... VAK C 75 = 12:15:00
Kategorie H18C
31.10.2015 Oblastní žebříček - startovní listina
délka trati 6.40 km, převýšení 240 m, 16 kontrol tištěno 01.01.2001 13:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 63 = 12:03:00
920686 Kašpar Jakub ASU 9747 A 65 = 12:05:00
9005223 Vosáhlo Jan SSU 9701 B 67 = 12:07:00
2032171 Bořánek Michal STE 0007 A 69 = 12:09:00
331752 Tesař Vojtěch AOP 9900 A 71 = 12:11:00
2067332 Knypl Jaroslav KSU 9707 C 73 = 12:13:00
2069090 Kašpar Petr JPV 9915 A 75 = 12:15:00
......................... VAK C 77 = 12:17:00
234582 Honkyš Pavel JPV 9707 C 79 = 12:19:00
2069084 Chaloupka Josef UOL 9801 C 81 = 12:21:00 neregistro
1007539 Kočí Josef JPV 9824 A 83 = 12:23:00
2060296 Poštulka Tomáš STE 9700 B 85 = 12:25:00
301569 Hubáček Filip JPV 9800 B 87 = 12:27:00
2051499 Mazanec Jakub UOL 9800 C 89 = 12:29:00
Kategorie H21K
31.10.2015 Oblastní žebříček - startovní listina
délka trati 7.00 km, převýšení 300 m, 21 kontrol tištěno 01.01.2001 13:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8174 Gorčica Pavel CHA 6200 C 11 = 11:11:00
53235 Minařík Luboš TBM 5711 C 14 = 11:14:00
51557 Podivínský Tomáš SCP 7201 C 17 = 11:17:00
52744 Špičák František CEL 5628 C 20 = 11:20:00
2035148 Otruba Karel PLU 7917 C 23 = 11:23:00
49304 Lichý Ondřej SOP 8802 C 26 = 11:26:00
2045244 Dressler Jan SBK 7911 C 29 = 11:29:00
......................... VAK C 32 = 11:32:00
253380 Darebník Ladislav SKM 0000 C 35 = 11:35:00 neregistro
......................... VAK C 38 = 11:38:00
1602630 Fajkus Radim JPV 9509 A 41 = 11:41:00
52429 Jirka Jakub VPM 7905 C 44 = 11:44:00
811213 Daněk Roman SBK 7541 C 47 = 11:47:00
......................... VAK C 50 = 11:50:00
Kategorie H21L
31.10.2015 Oblastní žebříček - startovní listina
délka trati 9.70 km, převýšení 350 m, 26 kontrol tištěno 01.01.2001 13:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2027239 Skoupý Jan STE 9411 R 0 = 11:00:00
301557 Trávníček Jan UOL 7501 C 2 = 11:02:00
51123 Doležel Ondřej STE 9202 C 4 = 11:04:00
433096 Karásek Michal ZPV 7900 C 6 = 11:06:00
? Šnyrch Marek NNN 8003 C 8 = 11:08:00 neregistro
7204996 Štěpán Marek 2GC 8900 C 10 = 11:10:00 neregistro
1602629 Otrusina Jiří JPV 8201 C 12 = 11:12:00
2058482 Jílek Jakub KSU 9202 C 14 = 11:14:00
......................... VAK C 16 = 11:16:00
886714 Strachota Petr TJN 8700 C 18 = 11:18:00
2049563 Doseděl Emil STE 6100 C 20 = 11:20:00
2069100 Kašpar Jaroslav SSU 7004 C 22 = 11:22:00
336714 Čížek Petr ADA 7101 C 24 = 11:24:00
......................... VAK C 26 = 11:26:00
49864 Procházka Jiří ADA 7512 C 28 = 11:28:00
52516 Pudel Jarda STE 7505 C 30 = 11:30:00
682351 Otrusina David VBM 8205 C 32 = 11:32:00
332966 Král Václav SSU 8243 C 34 = 11:34:00
52756 Rigó Marek ODR 7101 C 36 = 11:36:00
1602633 Vystavěl Ondřej JPV 9807 A 38 = 11:38:00
2073657 Janků Marek STE 7102 C 40 = 11:40:00
......................... VAK C 42 = 11:42:00
? Marek Snyrch 99B C 44 = 11:44:00 neregistro
52503 Fendrych Michal STE 7607 C 46 = 11:46:00
51568 Košárek Pavel AOP 7102 C 48 = 11:48:00
886824 Rychlý Pavel KRN 8505 C 50 = 11:50:00
7200324 Tomanek Daniel STE 7401 C 52 = 11:52:00
352349 Tesař Jiří AOP 6702 C 54 = 11:54:00
1007547 Skyva Petr STE 6501 C 56 = 11:56:00
......................... VAK C 58 = 11:58:00
995892 Otruba Marek PLU 7417 C 60 = 12:00:00
......................... VAK C 62 = 12:02:00
515101 Šrámek Jaromír KSU 5801 C 64 = 12:04:00
8822 Klváček Aleš PTI 8527 C 66 = 12:06:00
515009 Kozák Osvald TBM 8201 R 68 = 12:08:00
......................... VAK C 70 = 12:10:00
Kategorie H35C
31.10.2015 Oblastní žebříček - startovní listina
délka trati 6.40 km, převýšení 240 m, 16 kontrol tištěno 01.01.2001 13:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 11:01:00
446410 Patterman Pavel KSU 7337 C 3 = 11:03:00
? Greschner Luboš ASU 7848 C 5 = 11:05:00
886296 Hecl Miloš KSU 7601 C 7 = 11:07:00
2075671 Jadviščok Ladislav UOL 7700 C 9 = 11:09:00
7001234 Novotný Tomáš ZLH 7001 C 11 = 11:11:00
52409 Hubáček Martin CEL 7015 C 13 = 11:13:00
7200330 Vlček Roman SKM 7000 C 15 = 11:15:00
52740 Martinek Pavel NNN 7701 C 17 = 11:17:00 neregistro
553435 Kunz Martin BBM 7101 C 19 = 11:19:00
224897 Možný Stanislav SSU 7700 C 21 = 11:21:00
49326 Král Jiří ODR 7300 C 23 = 11:23:00
446432 Štábl Roman KSU 7501 C 25 = 11:25:00
2067988 Seidenglanz Marek SSU 7401 C 27 = 11:27:00
52581 Křeček Miroslav ZPV 6213 C 29 = 11:29:00
7203338 Navrátil Martin ASU 7449 C 31 = 11:31:00
2027234 Smolka Martin STE 7100 C 33 = 11:33:00
2067331 Kroul Josef KSU 7302 C 35 = 11:35:00
301259 Stibor Zbyněk KAR 7601 C 37 = 11:37:00
2070849 Karásek Martin ZPV 7301 C 39 = 11:39:00
51508 Valenta Jiří SSU 6301 C 41 = 11:41:00
416301 Janošík Radek VCB 7402 C 43 = 11:43:00
......................... VAK C 45 = 11:45:00
502259 Volkov Alexander 38S 8000 C 47 = 11:47:00
......................... VAK C 49 = 11:49:00
2073731 Pavelka Martin KSU 7503 C 51 = 11:51:00
......................... VAK C 53 = 11:53:00
52240 Dvořáček Jan TTR 7701 C 55 = 11:55:00
7202579 Kratochvíl Karel HOB 7001 C 57 = 11:57:00
2075602 Silnoušek Jiří STE 7200 C 59 = 11:59:00
Kategorie H45C
31.10.2015 Oblastní žebříček - startovní listina
délka trati 5.40 km, převýšení 175 m, 14 kontrol tištěno 01.01.2001 13:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00
436923 Slavík Tomáš VRB 6808 C 2 = 11:02:00
500581 Hlava Miroslav KON 6515 C 4 = 11:04:00
231248 Jaroš Vojtěch ZPV 5706 C 6 = 11:06:00
361996 Vlach Josef KON 6431 C 8 = 11:08:00
52596 Dokoupil Vojtěch ZPV 6425 C 10 = 11:10:00
51874 Řeháček Petr SBR 6302 C 12 = 11:12:00
52500 Kubeš Jaromír PLU 6219 C 14 = 11:14:00
......................... VAK C 16 = 11:16:00
342524 Konečný Jiří OOL 6303 C 18 = 11:18:00
......................... VAK C 20 = 11:20:00
51913 Vodička Luděk SBR 5501 C 22 = 11:22:00
2075678 Štorek Petr JPV 6505 C 24 = 11:24:00
52406 Tomášek Jiří CEL 6426 C 26 = 11:26:00
2087717 Hloušek František ADA 5801 C 28 = 11:28:00 neregistro
2020730 Soldán Vladimír JPV 6526 C 30 = 11:30:00
2060274 Ženčák Jaroslav 47C 6100 C 32 = 11:32:00 neregistro
2080964 Lukašák Štefan STE 6700 C 34 = 11:34:00
......................... VAK C 36 = 11:36:00
420422 Zatloukal Tomáš SSU 6700 C 38 = 11:38:00
8276 Neumann Jaroslav STE 5902 C 40 = 11:40:00
1396260 Jelínek Petr TZL 4902 C 42 = 11:42:00
9998666 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 44 = 11:44:00
8828 Vítek Zbyněk PTI 6622 C 46 = 11:46:00
995847 Nešpor Jan TTR 6101 C 48 = 11:48:00
2080962 Poštulka Zdenek STE 6600 C 50 = 11:50:00
Kategorie H55C
31.10.2015 Oblastní žebříček - startovní listina
délka trati 4.50 km, převýšení 125 m, 16 kontrol tištěno 01.01.2001 13:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7856 Czasch Petr SBR 6003 C 24 = 11:24:00
341715 Skácel Jaroslav KON 4617 C 26 = 11:26:00
1006613 Kršák Karel VIC 5902 C 28 = 11:28:00
2060222 Fráňa Pavel 65C 5900 C 30 = 11:30:00 neregistro
52251 Koudelný Jiří TTR 5401 C 32 = 11:32:00
......................... VAK C 34 = 11:34:00
886293 Janů Zdeněk KSU 5749 C 36 = 11:36:00
301232 Volný Jiří SOP 5601 C 38 = 11:38:00
......................... VAK C 40 = 11:40:00
1400440 Pilc Oldřich ZPV 5100 C 42 = 11:42:00
8720 Jurčák Karel SOP 5101 C 44 = 11:44:00
......................... VAK C 46 = 11:46:00
307337 Višňa Milan OOL 5904 C 48 = 11:48:00
7203331 Herdegen Ondřej BOV 5200 C 50 = 11:50:00
52589 Felkl Luděk 47C 6000 C 52 = 11:52:00 neregistro
52616 Komárek Jaromír KSU 4900 C 54 = 11:54:00
......................... VAK C 56 = 11:56:00
52027 Robotka Libor PBM 5303 C 58 = 11:58:00
410398 Denemarek Oldřich BBM 5100 C 60 = 12:00:00
52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 62 = 12:02:00
352328 Vojtášek Jan SBR 5301 C 64 = 12:04:00
52531 Albert František OOL 5804 C 66 = 12:06:00
51950 Pospíšil Karel KAR 5001 C 68 = 12:08:00
416088 Peška Antonín HLV 4801 C 70 = 12:10:00
52428 Jirka Jiří ZPV 5501 C 72 = 12:12:00
51910 Toman Stanislav SBR 4801 C 74 = 12:14:00
Kategorie H65C
31.10.2015 Oblastní žebříček - startovní listina
délka trati 3.50 km, převýšení 115 m, 12 kontrol tištěno 01.01.2001 13:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52869 Kroupa Jaroslav ZPV 4012 C 41 = 11:41:00
352323 Gottfried Jan UOL 4602 C 45 = 11:45:00
51370 Dvořák Vlastimil BOV 4901 C 49 = 11:49:00
352304 Ostřanský Josef SSU 4302 C 53 = 11:53:00
......................... VAK C 57 = 11:57:00
49433 Huňka Jiří RAD 4801 C 61 = 12:01:00
51904 Blažek Václav SBR 4701 C 65 = 12:05:00
52467 Šubrt Zdeněk UOL 4201 C 69 = 12:09:00
52747 Smolka Miloslav OOL 4901 C 73 = 12:13:00
......................... VAK C 77 = 12:17:00
Kategorie HDR
31.10.2015 Oblastní žebříček - startovní listina
délka trati 2.10 km, převýšení 65 m, 7 kontrol tištěno 01.01.2001 13:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
1414502 Aleš Mikuláš ASU 1017 C 0 = 11:00:00
2092372 Alešová Anna ASU 1077 C 0 = 11:00:00
765108 Dalajková Aneta NNN 1051 C 0 = 11:00:00 neregistro
? Danek Frantisek SBK 1010 C 0 = 11:00:00 neregistro
53153 Dvořáček Jan TTR 0701 C 0 = 11:00:00
52247 Dvořáčková Eliška TTR 0951 C 0 = 11:00:00
? Heča Michal UOL 0800 C 0 = 11:00:00
301560 Holečková Lenka UOL 6750 C 0 = 11:00:00
52510 Janků Michala STE 1150 C 0 = 11:00:00
331401 Janošík Ivan VCB 1002 C 0 = 11:00:00
53103 Kozák Vojtěch TBM 1101 C 0 = 11:00:00 neregistro
? Kroul František KSU 1010 C 0 = 11:00:00
49498 Králová Hedvika ODR 0850 C 0 = 11:00:00
2073656 Marek Martin STE 1100 C 0 = 11:00:00
? Michal Jan TTR 0500 C 0 = 11:00:00 neregistro
49689 Nešporová Terezie TTR 0852 C 0 = 11:00:00
981837 Otrubova Veronika PLU 12 C 0 = 11:00:00 neregistro
682349 Otrusinová Olga VBM 8652 C 0 = 11:00:00
? Plachý Matyáš NNN 1000 C 0 = 11:00:00 neregistro
2073729 Procházka Ferdinand ADA 1001 C 0 = 11:00:00
? Přikryl Jiří ZPV 0500 C 0 = 11:00:00 neregistro
? Reichlová Lucie KSU 0850 C 0 = 11:00:00
? Reichlová Pavla KSU 0888 C 0 = 11:00:00
307329 Rozsívalová Adéla KON 0760 C 0 = 11:00:00 neregistro
301254 Stiborová Blanka KAR 7650 C 0 = 11:00:00 neregistro
2069085 Svoboda Ondřej UOL 1200 C 0 = 11:00:00 neregistro
52617 Tomanková Alice KSU 0959 C 0 = 11:00:00
502256 Valyavka Viktoriya 38S 0850 C 0 = 11:00:00
2111798 Volkov Maksym 38S 0700 C 0 = 11:00:00
502260 Volkova Maja 38S 0950 C 0 = 11:00:00
8835 Šnajdr Jakub PTI 0700 C 0 = 11:00:00
301571 Šnajdrová Nikol PTI 1050 C 0 = 11:00:00
Kategorie P
31.10.2015 Oblastní žebříček - startovní listina
délka trati 2.40 km, převýšení 85 m, 11 kontrol tištěno 01.01.2001 13:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 0 = 11:00:00
2020738 Benešová Petra KON 7575 C 0 = 11:00:00
? Boháč František NNN 7803 C 0 = 11:00:00 neregistro
8885 Chmelařová Blanka 25C 6750 C 0 = 11:00:00 neregistro
224888 Dvořáčková Jana TTR 8154 C 0 = 11:00:00
? Hala Miroslav NNN 7802 C 0 = 11:00:00 neregistro
443087 Heclová Jana KSU 7550 C 0 = 11:00:00
439239 Honkyš Petr 25C 6100 C 0 = 11:00:00 neregistro
? Honkyšová Eva JPV 6350 C 0 = 11:00:00
52439 Hrubanová Věra UOL 5953 C 0 = 11:00:00
416399 Janošíková Olga VCB 7552 C 0 = 11:00:00
438642 Jurčák David SOP 7808 C 0 = 11:00:00
619094 Kavan Luboš SKM 6301 C 0 = 11:00:00
51954 Labudík Milan VRB 6202 C 0 = 11:00:00
301578 Minxová Agáta PTI 0150 C 0 = 11:00:00 neregistro
? Moser Zdeněk SKM 6200 C 0 = 11:00:00
? Navrátilová Helena ASU 7799 C 0 = 11:00:00
? Novák Jan STE 7900 C 0 = 11:00:00
2045209 Papoušková Radka JPV 5959 C 0 = 11:00:00
? Poláček Lukáš JPV 0300 C 0 = 11:00:00 neregistro
? Pospíšilová Lucie STE 7551 C 0 = 11:00:00
2073431 Poštulková Milada STE 6850 C 0 = 11:00:00
2023805 Slavíček Stanislav OOL 6708 C 0 = 11:00:00
421852 Slavíčková Katka OOL 6955 C 0 = 11:00:00
? Snyrchova Bozena 99B C 0 = 11:00:00 neregistro
? Svozil Filip NNN 9900 C 0 = 11:00:00 neregistro
51947 Tomeček Lubomír KAR 4701 C 0 = 11:00:00
? Typltova Hana 99B C 0 = 11:00:00 neregistro
? Veřmiřovský Jiří UOL 6202 C 0 = 11:00:00 neregistro
? Veřmiřovská Zuzana UOL 6060 C 0 = 11:00:00 neregistro
? Vránová Eliška UOL 0051 C 0 = 11:00:00 neregistro
? Vránová Helena UOL 7550 C 0 = 11:00:00 neregistro
8826 Vítková Miroslava PTI 6952 C 0 = 11:00:00
? Zatloukalová Eva SSU 7050 C 0 = 11:00:00 neregistro
2061839 Černoch Petr PLU 7201 C 0 = 11:00:00 neregistro
331055 Šauman Petr ODR 6100 C 0 = 11:00:00
? Šnyrchová Božena NNN 7850 C 0 = 11:00:00 neregistro
Kategorie T
31.10.2015 Oblastní žebříček - startovní listina
délka trati 5.00 km, převýšení 130 m, 12 kontrol tištěno 01.01.2001 13:19
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00
......................... VAK C 4 = 11:04:00
? Plachý Martin NNN 6500 C 8 = 11:08:00 neregistro
52465 Koutný Lukáš UOL 9000 C 12 = 11:12:00 neregistro
......................... VAK C 16 = 11:16:00
? Plachá Andrea NNN 7650 C 20 = 11:20:00 neregistro
......................... VAK C 24 = 11:24:00
......................... VAK C 28 = 11:28:00
? Videcky Jan 42C 8200 C 32 = 11:32:00 neregistro
2067992 Novotný Petr NNN 7502 C 36 = 11:36:00 neregistro
......................... VAK C 40 = 11:40:00